Karel Havlata - Zimní krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Havlata 28. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

300164. Zimní krajina
Dražba ukončena:21.08.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč