Karel Hodr - Akt

Olej na kartonu, 40 x 40 cm, rám, zaskleno, nesignováno.

Pozn.:přiložen originál Ověřovacího listu

430. Akt
Dražba ukončena:19.06.2013 21:04:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč