Karel Hodr - Francouzská tanečnice

Olej na plátně, 57x43 cm, signováno vpravo dole Hodr, rám.

1910, Praha
Soukromé studoval u prof. Klena a Homoláče. Poté studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. V Jugoslavii se učil u prof. Gregoriče.

2598. Francouzská tanečnice
Dražba ukončena:27.05.2015 22:15:13
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč