Karel Hodr - Večer na Třeboňsku

Olej na kartonu, 16x27 cm, signováno vpravo dole Hodr, rám, pasparta, zaskleno.

1910, Praha
Soukromé studoval u prof. Klena a Homoláče. Poté studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. V Jugoslavii se učil u prof. Gregoriče.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6343. Večer na Třeboňsku
Dražba ukončena:30.11.2016 18:58:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč