Karel Hodr - Léto v Polabí

Olej na kartonu, 33x63 cm. Signováno vlevo dole Karel Hodr. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

35377. Léto v Polabí
Dražba ukončena:26.09.2019 21:08:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč