Karel Hodr - Mraky a bárka

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Hodr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

96394. Mraky a bárka
Dražba ukončena:28.06.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč