Karel Hodr - Můstek

Olej na kartonu, 25x44 cm. Signováno vlevo dole Karel Hodr. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

27122. Můstek
Dražba ukončena:30.01.2019 20:26:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč