Karel Hodr - Na Kampě

Olej na kartonu, 27x38 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr 59. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

302002. Na Kampě
Dražba ukončena:07.11.2019 20:39:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč