Karel Hodr - Na náměstí

Olej na kartonu, 30x45 cm, signováno vpravo dole Karel Holan, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

15345. Na náměstí
Dražba ukončena:24.01.2018 18:44:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč