Karel Hodr - Podzim na Šumavě

Olej na kartonu, 20x32 cm. Signováno vpravo dole Hodr. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

95608. Podzim na Šumavě
Dražba ukončena:21.05.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč