Karel Hodr - Podzim v Třeboňsku

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 21x50 cm. Signováno vpravo dole Hodr. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

36641. Podzim v Třeboňsku
Dražba ukončena:30.10.2019 22:24:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč