Karel Hodr - Rákosí u rybníka

Olej na kartonu, 33x64 cm. Signováno vlevo dole Karel Hodr. Rám.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

35362. Rákosí u rybníka
Dražba ukončena:26.09.2019 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč