Karel Hodr - Rybník u Ludwigshafenu

Olej na sololitu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rám.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

37939. Rybník u Ludwigshafenu
Dražba ukončena:27.11.2019 20:40:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč