Karel Hodr - Rybník u Ludwigshafenu

Olej na sololitu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rám.

Pozn.: Malba poškozena - četné přemalby.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

305248. Rybník u Ludwigshafenu
Dražba ukončena:17.06.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč