Karel Hodr - Slunečné pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

23909. Slunečné pobřeží
Dražba ukončena:01.11.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč