Karel Hodr - U rybníka

Olej na sololitu, 27x39 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

48750. U rybníka
Dražba ukončena:27.08.2020 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč