Karel Hodr - Zátiší s vínem a pomeranči

Olej na kartonu. 35x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

40162. Zátiší s vínem a pomeranči
Dražba ukončena:30.01.2020 21:58:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč