Karel Hofman - Chalupa v kopcích

Olej na sololitu. 47x56 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

39763. Chalupa v kopcích
Dražba ukončena:29.01.2020 19:18:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč