Karel Hofman

39763. Chalupa v kopcích

popis: Olej na sololitu. 47x56 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč