Karel Hofman - Italský motiv

Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rám.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

24932. Italský motiv
Dražba ukončena:28.11.2018 19:28:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč