Karel Hofman

49188. Krajina u Spytihněvi

popis: Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 21:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč