Karel Hofman - Krajina u Spytihněvi

Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

49188. Krajina u Spytihněvi
Dražba ukončena:30.09.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč