Karel Hofman - Počátky u Pelhřimova

Olej na plátně, 51x39 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

87923. Počátky u Pelhřimova
Dražba ukončena:15.12.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč