Karel Hofman

305761. Řím

popis: Kresba, 20x30 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman 1934. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 06.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.07.2020 22:42:39 5712