Karel Hofman - Řím

Kresba, 20x30 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman 1934. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

305761. Řím
Dražba ukončena:06.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.07.2020 22:42:39 5712