Karel Hofman - Stráň v podzimu

Olej na lepence, 35x50 cm, signováno vlevo dole K. Hofman, rám, zaskleno.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

11888. Stráň v podzimu
Dražba ukončena:29.06.2017 18:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč