Karel Hofman - Tři králové

Litografie, 64x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Hofman. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích poškozen a mírně zašpiněn.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

304718. Tři králové
Dražba ukončena:07.05.2020 20:37:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč