Karel Hofman - U chalup

Olej na plátně, 58x69 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

20255. U chalup
Dražba ukončena:30.05.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč