Karel Hofman - V lese

Olej na plátně, 42x53 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

27532. V lese
Dražba ukončena:31.01.2019 22:36:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč