Karel Hofman

27532. V lese

popis: Olej na plátně, 42x53 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

dražba ukončena: 31.01.2019 22:36:54

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč