Karel Hofman - Zasněžená vesnička VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 72x100 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

45263. Zasněžená vesnička VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč