Karel Holan - Kamenný můstek

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole K. Holan, rám.

1893, Praha - 1953, Praha
Žák AVU (1915-1921, prof. Pirner a Krattner). Maloval obrazy s náměty z pražské periferie. Zaměřoval se na bídu, ale zároveň radost obyčejného člověka. V krajinomalbě zobrazoval smutnou krajinu. Mnoho samostatných a kolektivních výstav u nás i v zahraničí.

3891. Kamenný můstek
Dražba ukončena:28.01.2016 21:55:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč