Karel Holan - Lanový most

Olej na plátně, 45x58 cm, signováno vpravo dole K. Holan 36, rám.

1893, Praha - 1953, Praha
Žák AVU (1915-1921, prof. Pirner a Krattner). Maloval obrazy s náměty z pražské periferie. Zaměřoval se na bídu, ale zároveň radost obyčejného člověka. V krajinomalbě zobrazoval smutnou krajinu. Mnoho samostatných a kolektivních výstav u nás i v zahraničí.

6200. Lanový most
Dražba ukončena:27.10.2016 20:36:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč