Karel Holan - Chaloupka v zimě

Olej na kartonu, 18x33 cm, signováno vpravo dole K. Holan 44, rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

9869. Chaloupka v zimě
Dražba ukončena:26.04.2017 19:16:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč