Karel Holan - Domy

Olej na kartonu, 26x25 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 32. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

20550. Domy
Dražba ukončena:31.05.2018 20:46:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč