Karel Holan - Domy u řeky

Pastel, 43x61 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

35521. Domy u řeky
Dražba ukončena:25.09.2019 23:05:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč