Karel Holan - Kolotoč

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PHDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

37867. Kolotoč
Dražba ukončena:27.11.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč