Karel Holan - Kostel v Kameničkách

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 37. Rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

36772. Kostel v Kameničkách
Dražba ukončena:31.10.2019 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč