Karel Holan - Kotviště

Olej na plátně fixováno kartonu, 35x41 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 41. Rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

17507. Kotviště
Dražba ukončena:29.03.2018 19:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč