Karel Holan - Krajina s domy

Akvarel na papíře, 34x47 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 42. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem .

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

22107. Krajina s domy
Dražba ukončena:20.09.2018 20:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč