Karel Holan - Kytice v květináči

Olej na plátně, 36x49 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 46. Rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

21206. Kytice v květináči
Dražba ukončena:27.06.2018 20:19:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč