Karel Holan - Kytice ve váze

Olej na plátně, 61x70 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 40. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

27131. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.01.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč