Karel Holan - Na Kampě

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole K. Holan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější ateliérová signatura.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
100260. Na Kampě
Dražba ukončena:30.08.2023 20:09:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč