Karel Holan - Na periferii

Olej na kartonu, 9x22 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
108347. Na periferii
Dražba ukončena:31.01.2024 22:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč