Karel Holan - Na pouti

Olej na kartonu, 26x34 cm, signováno vpravo dole K. Holan 46, rám, zaskleno.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

8979. Na pouti
Dražba ukončena:30.03.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 000 Kč