Karel Holan - Okolo kostela

Olej na plátně, 32x41 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Současný majitel získal dílo přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

45501. Okolo kostela
Dražba ukončena:28.05.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč