Karel Holan - Oprava Hlávkova mostu

Olej na papíře, 44x62 cm, signováno vpravo dole K. Holan, rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

12426. Oprava Hlávkova mostu
Dražba ukončena:20.09.2017 21:41:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč