Karel Holan - Pod Karlovým mostem

Olej na kartonu, 25x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

45392. Pod Karlovým mostem
Dražba ukončena:28.05.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč