Karel Holan - Pohled na Prahu

Olej na plátně fixováno na kartonu. 27x53 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 50. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

43855. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:30.04.2020 19:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč