Karel Holan - Praha v zimě

Olej na kartonu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

49418. Praha v zimě
Dražba ukončena:01.10.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč