Karel Holan - Předjaří

Akvarel, 23x28 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 41. Rám, sklo.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

22770. Předjaří
Dražba ukončena:27.09.2018 21:15:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč