Karel Holan - Statek

Olej na dřevě, 36x44 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 27. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111455. Statek
Dražba ukončena:28.02.2024 22:19:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč