Karel Holan - Tání

Olej na plátně, 56x77 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99106. Tání
Dražba ukončena:26.07.2023 21:04:13
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč