Karel Holan - U statku

Olej na kartonu, 40x31 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 46. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

46537. U statku
Dražba ukončena:25.06.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč